Viladům Novolhotská

 Viladům Novolhotská Vám nabízí  energeticky úsporné bydlení  ve čtyřech moderních bytech s prostornými dispozicemi 3+kk nebo 4+kk o výměrách 76 až 111 m2. V podkroví se nachází jeden byt s rozměrnými terasami, v 1. patře jsou umístěny dva byty a v přízemí je jeden byt s přímým vstupem na zahradu. Byt v přízemí lze upravit na 3+1 popř. na 4+kk.

Jedná se  o slunné byty  orientované  převážně  směrem  do zahrady, která je oplocená  a skýtá tak možnost  nerušeného trávení  volného času  v příjemném rodinném prostředí. 

Byty   mají   praktickou   dispozici   se   spíží,   komorou,   prostotnou koupelnou a s vlastní terasou nebo balkonem. Ke každému bytu přísluší sklep umístěný v přízemí domu. Byty  jsou  vybaveny  bezpečnostními  vstupními  dveřmi  a  elektronickým   zabezpečovacím  zařízením. Viladům je dle průkazu energetické náročnosti budovy zařazen mezi velmi úsporné budovy.

Na pozemku jsou umístěna tři krytá a tři nekrytá parkovací stání. Okolí domu se zahradou a parkovacími místy je oploceno.