Viladům Novolhotská

Vítejte na stránkách společnosti QN DOMOV s.r.o., společnosti zabývající se od roku 1995 výstavbou a prodejem bytů a rodinných domů.  

Viladům Novolhotská Vám nabízí  energeticky úsporné bydlení  ve čtyřech moderních bytech s prostornými dispozicemi                   o výměrách 76 až 111 m2. V podkroví se nachází jeden byt s dispozicí 4+kk, v 1. patře jsou umístěny dva byty s dispozicí 3+kk a v přízemí je jeden byt 3+kk s přímým vstupem na zahradu. Byt 3+k v přízemí lze upravit na 3+1 popř. na 4+kk.

Jedná se o slunné byty orientované převážně  směrem do zahrady, která je oplocená a skýtá tak možnost nerušeného trávení volného času  v příjemném rodinném prostředí. 

Byty mají  praktickou dispozici  se spíží, komorou, prostotnou koupelnou a  s vlastní terasou nebo balkonem. Ke každému bytu přísluší sklep umístěný v přízemí domu. Byty jsou vybaveny bezpečnostními vstupními dveřmi a elektronickým zabezpečovacím zařízením. Viladům je dle průkazu energetické náročnosti budovy zařazen mezi velmi úsporné budovy.

Na pozemku jsou umístěna tři krytá a tři nekrytá parkovací stání. Okolí domu se zahradou a parkovacími místy je oploceno.